Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2020-09-29
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 29., kedd:

    M4 Sport

18.00: Labdarúgás, női NB I, Diósgyőr-ETO FC Győr

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, Ferencváros-Molde FK

 

    Sport 1

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

18.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, Trimo Trebnje-Balatonfüred

20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, 2. forduló, Monza-Triestina

 

    Sport 2

18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard Omszk-Jokerit Helsinki

 

    Eurosport 1

10.55: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

10.55 és 16.45: Tenisz, Roland Garros

15.00: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 1. szakasz

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Tottenham-Chelsea

 

    Spíler1 TV

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, visszavágó, Omonia Nicosia-Olimpiakosz

 

szeptember 30., szerda:

    M4 Sport

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, Salzburg-Makkabi Tel-Aviv

 

    Sport 1

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Motor Zaporizzsja-Telekom Veszprém

20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg-FC Porto

 

    Sport2

2.00: Baseball, MLB, rájátszás, wild card-kör

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

19.45: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Bayern München-Borussia Dortmund

23.00: Baseball, MLB, rájátszás, wild card-kör

 

    Eurosport 1

10.55: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

10.55 és 17.45: Tenisz, Roland Garros

15.00: Kerékpár, World Tour, Fleche Wallonne

16.45: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 1. szakasz

 

    Digisport 1

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Internazionale

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Newport-Newcastle

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brighton-Manchester United

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Spezia

20.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, Burnley-Manchester City

 

    Spíler1 TV

18.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Atlético Madrid

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Valladolid

 

    Spíler2 TV

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, playoff, visszavágó, PAOK-FK Krasznodar

 

Forrás: MTI