Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2019-04-23
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 23., kedd:

    M4 Sport

 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Debrecen-MOL Vidi FC

 

    Duna World

10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Hamburger SV-RB Leipzig

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 4. nap

14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 2. szakasz

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Brighton

 

    Digisport 2

10.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce

20.50: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddönntő, Panathinaikosz-Real Madrid

 

    Spíler2 TV

19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Eibar

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-FC Barcelona

 

április 24., szerda:

    M4 Sport

 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

14.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Soroksár SC-Budapest Honvéd

17.45: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Siófok

19.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Steaua Bucuresti

 

    Duna World

10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

18.15: Kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, eldő mérkőzés, Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém

20.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Werder Bremen-Bayern München

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

19.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-BPM Sport Management

20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, AC Milan-Lazio

 

    Eurosport 1

11.00, 17.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap

14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl

 

    Eurosport 2

13.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 3. szakasz

15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap

 

    Digisport 1

11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Arsenal

 

    Digisport 2

11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, Barcelona-Anadolu Efes

 

    Digisport 3

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Baskonia-CSZKA Moszkva

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

 

    Spíler2 TV

19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Betis

 

Forrás: MTI