Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2020-09-22
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 22., kedd:

    M4 Sport

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Makkabi Tel-Aviv - Salzburg

 

    Sport 1

18.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzés, Gyöngyös - Füchse Berlin

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Malmö-Leksand

 

     Eurosport 1

15.30 és 20.00: Sznúker, European Masters, 1. forduló

 

    Eurosport 2

10.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Digisport 1

10.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

21.10: Labdarúgás, angol ligakupa, Luton Town-Manchester United

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, angol ligakupa, Leyton Orient-Tottenham Hotspur

 

    Spíler 1

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Krasznodar-PAOK

 

    Spíler 2

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Slavia Praha-Midtjylland

 

 

szeptember 23., szerda:

    M4 Sport

18.15: Kézilabda, női NB I, Siófok-Győri Audi ETO

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Molde-Ferencváros

 

    Sport 1

 0.30: Baseball, MLB, alapszakasz, Toronto Blue Jays-New York Yankees

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce - MOL-Pick Szeged

20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain - Flensburg

 

    Sport 2

 3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Denver Nuggets-Los Angeles Lakers

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, San Diego Padres-Los Angeles Angels

 

    Eurosport 1

15.30 és 20.00: Sznúker, European Masters, 2. forduló

 

    Eurosport 2

10.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

     Digisport 1

10.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Leicester-Arsenal

 

    Digisport 2

17.45: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, Vasas Óbuda-Dinamo Moszkva

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Chelsea-Barnsley

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Fleetwood Town-Everton

 

    Spíler 1

20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Gent-Dinamo Kijev

 

    Spíler 2

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzés, Olimpiakosz-Omonia

 

Forrás: MTI