Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2014-01-14
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 14., kedd:

    M1

17.50: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Izland

 

     Sport 1

20.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás, Fulham-Norwich

 

    Sport 2

14.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg Magnyitogorszk-Szalavat Julajev

18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Macedónia-Csehország

20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Norvégia-Spanyolország

 

    SportKlub

20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain

 

    Eurosport

9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

17.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 1. futam

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 2. futam

21.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bilbao-Panioniosz 

 

    Digisport 1

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Almeria-Racing Santander

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Atlético Madrid-Valencia

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma

 

Január 15., szerda:

    Duna

16.00 és 20.55: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport1

2.00: Kosárlabda, NBA, Memphis Grizzlies-Oklahoma City Thunder

17:45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Oroszország-Szerbia

20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Lengyelország-Franciaország

 

    Sport2

16.00: Kosárlabda, női Euroliga, Jekatyerinburg-Győr

21.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás, Manchester City-Blackburn

 

    SportKlub

17.55: Kézilabda, női NB I, Győr-FTC

20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Olympique Lyon-Olympique Marseille

 

    Eurosport

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Kazan-Valencia

19.30: Síakrobatika, vk, Egyesült Államok, mogul

20.30: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Digisport 1

15.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Catania-Siena

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Athlatic Bilbao-Real Betis

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Osasuna-Real Madrid

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Spezia

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Atalanta

 

Forrás: MTI