Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2016-01-12
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 12., kedd:

    M4 Sport

15.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női csoportmérkőzés, Görögország-Magyarország

18.00: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Érd

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Lukko Rauma-Karpat Oulu

20.15: Jégkorong, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, HC Davos-Frölunda

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 21.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Flachau

 

    Eurosport 2

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, PAOK Thesszaloniki-Limoges CSP 

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Emporio Armani Milan-Arisz Thesszaloniki

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United

 

    Digisport 2

22.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sevilla-Real Betis

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Crystal Palace

 

Január 13., szerda:

    M4 Sport

18.32: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Románia-Olaszország

20.12: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Magyarország-Oroszország

    

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-Cleveland Cavaliers

20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, középdöntő, 1. forduló, CAI Zaragoza-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-New Jersey Devils

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi egyéni

16.00 és 20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Nyizsnij - Makkabi Tel-Aviv

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Bayern München-Ratiopharm Ulm

 

    Digisport 1

16.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, Toulouse-Olympique Marseille

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal

 

    Digisport 2

4.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney

20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Espanyol-FC Barcelona

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton

 

Forrás: MTI