Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2014-02-11
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 11., kedd:

    M1

11.00: Téli olimpia, Szocsi, síakrobatika, sífutás, női, férfi, sprint

12.25: Téli olimpia, Szocsi, hódeszka, férfi félcső, sífutás, női, férfi, sprint döntők

15.30 és 16.50: Téli olimpia, Szocsi, gyorskorcsolya, sílövészet, hódeszka, férfi félcső

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Eintracht Frankfurt-Dortmund

 

    Sport 2

11.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

17.45: Kosárlabda, Eurochallenge Kupa, 2. csoportkör, 4. forduló, Szolnoki Olaj-Reggio Emilia

 

    Eurosport

16.45: Labdarúgás, Atlantic Kupa, Portugália, SV Mattersburg-FH Hafnarfjordur 

20.30: Labdarúgás, Atlantic Kupa, Portugália, FC Midtjylland-Szpartak Moszkva 

 

    Eurosport 2

20.30: Kosárlabda, Európa Kupa, Strasbourg-Alba Berlin

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

18.55: Vízilabda, férfi világliga, Görögország-Magyarország

20.40: Labdarúgás, Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Real Madrid

     

    Digisport 2

17.45: Jégkorong, Szuperkupa, 1. mérkőzés, Dab.Docler-SAPA Fehérvár AV19

20.55: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Chelsea

 

Február 12., szerda:

    M1

8.10: Téli olimpia, Szocsi, alpesi sí, női lesiklás 

14.55 és 16.50: Téli olimpia, Szocsi, hódeszka, női félcső, északi összetett, gyorskorcsolya

 

     Sport 1

4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Portland TrailBlazers-Oklahoma City Thunder

20.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Hamburg-Bayern München

 

    Sport 2

11.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

19.00: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Leverkusen-Kaiserslautern

 

    SportKlub

17.30: Kézilabda, női NB I, Győr-Érd

19.45: Jégkorong, Szuperkupa, visszavágó, SAPA Fehérvár AV19-Dab.Docler

 

    Eurosport

18.45: Labdarúgás, Hollandia-Belgium

 

    Eurosport 2

16.30: Kosárlabda, Európa Kupa, Himki Moszkva-Montepaschi Siena 

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Csurgó-Hannover

20.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Euroleasing Sopron-Orenburg

21.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Real Sociedad-Barcelona

 

Forrás: MTI