Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2015-12-01
A keddi és a szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 1., kedd:

    M4 Sport

17.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Újpest FC

 

    Sport 2

13.43: Lósport, futam

17.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Espoo Blues-Karpat Oulu

20.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Lulea-Frölunda

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Korona Kielce

20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Zabrze-Piast Gliwice

 

    Digisport 1

17.55: Kosárlabda, FIBA Kupa, férfiak, Egis Körmend-Asvel

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester City-Hull City 

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Spezia-Salernitana

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Torino-Cesena

20.00: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, CF Reus Deportiu-Atlético Madrid 

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers - Paris Saint-Germain

21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Crotone

 

December 2., szerda:

    M4 Sport

16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Videoton FC

20.27: Kosárlabda, férfi FIBA Kupa, Falco-Oostende

 

    Sport 1

1.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Washington Wizards

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Zenit-Szolnoki Olaj

22.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, Sportiva Azores Airlines - CMB Cargo-Uni Győr

 

    Sport 2

13.43: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

17.00: Biatlon, világkupa, Svédország

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

18.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Arisz Szaloniki-Unics Kazany 

20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biala

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Palermo-Alessandria

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Hellas Verona-Pavia

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Southampton-Liverpool

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Sopron KC-Cibona Zagreb 

20.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Barcelona-Villanovense

22.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cádiz CF-Real Madrid

 

    Digisport 3

18.05: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Caen

 

Forrás: MTI