Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2015-01-13
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

 Skip Navigation Links

Kapcsolódó hírek

Összefűzés nélkül

Javítás nélkül

Nyomtatóbarát változat

 Nyomtatás

 

 

Január 13., kedd:

 

    Sport 1

20:30, Labdarúgás, FA-kupa, 3. forduló, West Ham United-Everton

 

    Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, SZKA-CSZKA

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

14.00 és 21.45: Sznúker, Mesterek-tornája, London, 3. nap

17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Flachau

 

    Eurosport 2

7.45: Labdarúgás, Ázsiai Kupa, Kuvait - Dél-Korea

10.00: Labdarúgás, Ázsiai Kupa, Omán - Ausztrália

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Banvit-Sassari

20.00: Sznúker, Mesterek-tornája, London, 3. nap

 

    Digisport 1

19.55: Labdarúgás, Király Kupa, Espanyol-Valencia

22.00: Labdarúgás, Király Kupa, Levante-Málaga

 

    Digisport 2

5.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney 

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Sassuolo

 

Január 14., szerda:

 

    Duna World

19.00: Kézilabda, női NB I, Fehérvár KC - Ipress Center-Vác

    

    Sport 1

1:00: Kosárlabda, NBA, Washington Wizards-San Antonio Spurs

18:45: Vízilabda, férfi BL, Szolnoki Dózsa-Közgép - Partizan Beograd 

20:45: Labdarúgás, FA-kupa, 3. forduló, Ipswich Town-Southampton

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9:30: Tenisz, bemutatótorna, Ausztrália

14:15: Sílövészet, világkupa, Németország, női váltó

20.05: Sznúker, Mesterek-tornája, London, 4. nap

 

    Eurosport 2

7:45: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Koreai NDK - Szaúd-Arábia

10:00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Kína-Üzbegisztán

14.00: Sznúker, Mesterek-tornája, London, 4. nap

18:00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Lokomotiv-Valencia

20:00: Kosárlabda, férfi, Európa Kupa, Brose Basket-Bayern München

 

    Digisport 1

9:30 Tenisz, WTA-torna, Sydney

19:55 Labdarúgás, Király Kupa, Real Sociedad-Villarreal 

22:00 Labdarúgás, Király Kupa, Sevilla-Granada

 

    Digisport 2

5.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney 

17:55 Labdarúgás, Olasz Kupa, Parma-Cagliari

20:25 Vízilabda, férfi BL, Brescia - ZF-Eger

 

Forrás: MTI