Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2016-04-19
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 19., kedd:

    M4 Sport

17.27: Kosárlabda, női NB I, döntő, első mérkőzés, UNIQA Sopron-CMB Cargo UNI Győr

19.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Békéscsaba-Vasas

 

    Sport 1

13.30, 15.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Bayern München-Werder Bremen

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Celta Vigo

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

14.30: Kerékpár, horvát körverseny

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Cracovia-KGHM Zaglebie Lubin

20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Lechia Gdansk-Pogon Szczecin

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Manchester City 

 

    Digisport 2

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Panathinaikosz-Laboral Kutxa 

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna

 

Április 20., szerda:

    M4 Sport

16.00: Vízilabda, női ob I, BVSC-Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS 

18.00: Női kézilabda NB I, negyeddöntő, visszavágó

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Ferencváros

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

19.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Hertha BSC-Borussia Dortmund

 

    Sport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-FC Barcelona

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

20.00: Jégkorong, divízió I, B csoport, Románia-Horvátország

 

    Eurosport 1

11.00, 17.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl, belga egynapos verseny

 

    Eurosport 2

14.30: Kerékpár, horvát körverseny

16.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Slask Wroclaw-Jagiellonia Bialystok

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio

 

    Digisport 2

18.55: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Flensburg

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Everton

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace

 

Forrás: MTI