Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2016-02-02
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 2., kedd:

    M4 Sport

18.00: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Budaörs

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Spanyolország-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Szerbia-Szlovénia

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Spanyolország-Magyarország

 

    Eurosport 2

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Trabzonspor-Izmir

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

17.55: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Nexe

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-FC Liverpool

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AS Roma

 

Február 3., szerda:

    M4 Sport

19.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC Újbuda - Galatasaray

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, Houston Rockets-Miami Heat

20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Sassari-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

 1.30: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Florida Panthers

12.00: Lósport, futam

20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 1. szakasz

14.15: Sífutás, világkupa, Drammen, férfi és női sprint

16.15: Sznúker, Német Masters, Berlin

19.00: Atlétika, fedettpályás verseny, Düsseldorf

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Olaszország-Azerbajdzsán

 

    Eurosport 2

14.00 és 21.45: Sznúker, Német Masters, Berlin

16.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 1. szakasz

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Oroszország-Kazahsztán

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Milan-Alba Berlin

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Spandau

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Bologna

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Bordeaux

21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, FC Barcelona-Valencia

 

Forrás: MTI