Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2016-05-10
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 10., kedd:

    M4 Sport

16.45: Vízilabda, férfi világliga, Szentes, Magyarország-Görögország

18.45: Kosárlabda, férfi negyeddöntő

21.00: Műugrás, Európa-bajnokság, London, férfi 1 méter, döntő

22.15: Műugrás, Európa-bajnokság, London, női szinkrontoronyugrás, döntő

 

    Sport 1

15.00: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, csoportmérkőzés, Szlovákia-Németország

18.45: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Szentpétervár, Magyarország-Franciaország

    

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

14.15: Kerékpározás, Giro d'Italia, 4. szakasz

20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, London, férfi 1 méter, női szinkrontoronyugrás, döntő

   

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

20.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Manchester United

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

19.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 3

19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

Május 11., szerda:

    M4 Sport

 9.00 és 17.00: Kajak-kenu, válogatóverseny, Szeged

11.46: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, London

19.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 2. mérkőzés, Dunaújváros-UVSE

21.00: Műugrás, Európa-bajnokság, London

 

    Sport 1

15.00: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, csoportmérkőzés, Szlovákia-Fehéroroszország

18.45: Jégkorong, világbajnokság, Szentpétervár, csoportmérkőzés, Finnország-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

14.30: Kerékpározás, Giro d'Italia, 5. szakasz

21.00: Műugrás, Európa-bajnokság, London, női 1 méter, döntő

 

    Eurosport 2

13.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Portugália-Belgium

17.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Németország-Ausztria

20.15: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Cracovia 

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

20.40: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Chelsea

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

19.00: Kézilabda, német Bundesliga, Magdeburg-Kiel

20.40: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Everton

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux - Paris Saint-Germain

 

Forrás: MTI