Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2013-12-17
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 17., kedd:

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Eurochallenge, 6. forduló, Szolnoki Olaj-Cmoki Minszk

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 1. forduló

 

    Sport 2

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 2. forduló, újrajátszás, Mansfield Town-Oldham Athletic

 

    SportKlub

20.45: Labdarúgás, francia Ligakupa, Nantes-AJ Auxerre

 

    Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 1. futam, Courchevel

12.00: Síugrás, Universiade, Trento

13.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Courchevel

15.15: Sífutás, Universiade, férfi szabadstílusú 10 km, Trento

 

    Eurosport2

9.45: Alpesi sí, Universiade, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Trento

11.00: Hódeszka, Universiade, Trento

13.00: Alpesi sí, Universiade, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Trento

14.00: Sífutás, Universiade, női szabadstílusú 5 km, Trento

20.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, elődöntő, Kuangcsou Evergrande-Bayern München, Agadir

 

    Digisport 1

17.45: Kosárlabda, férfi EuroChallenge, 6. forduló, Fortress-Jászberény - Ural Jekatyerinburg

20.25: Vízilabda, női világliga, Olaszország-Magyarország

21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Barcelona-Cartagena

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Sunderland-Chelsea

 

December 18., szerda:

    Sport 1

3.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Oklahoma City Thunder

17.15: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő

19.45: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő

 

    Sport 2

1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Anaheim Ducks

17.30: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő

20.00: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő

22.15: Darts, PDC-világbajnokság, 1. forduló

 

    Sportklub

16.35: Labdarúgás, francia Ligakupa, Olympique Lyon-Reims

20.45: Labdarúgás, francia Ligakupa, Paris Saint-Germain - Saint-Etienne

 

    Eurosport

9.45: Északi összetett, Universiade, Trento

11.00: Sílövészet, Universiade, Trento, vegyesváltó

12.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, női óriás-műlesiklás, 2. futam

14.00: Északi összetett, Universiade, Trento

17.45: Síugrás, Universiade, Trento, csapatverseny

 

    Eurosport 2

9.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, női óriás-műlesiklás, 1. futam

12.00: Szabadstílusú sí, Universiade, Trento, slopestyle

14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, Universiade, Trento

17.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Marokkó, az ötödik helyért, al-Ahli - Monterrey

20.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Marokkó, elődöntő, Raja Casablanca-Atlético Mineiro

 

    Digisport 1

17.25: Röplabda, női Challenge Kupa, Gödöllő-Haifa

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Atlético Madrid-St. Andreu

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Real Madrid-Xativa

 

    Digisport 2

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Jug Dubrovnik - ZF-Eger

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Stoke City-Manchester United

 

Forrás: MTI