Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2016-02-09
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 9., kedd:

 

    M4 Sport

18.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés, Nyíregyháza Spartacus - DVSC-TEVA 

20.30: Futsal, Európa-bajnokság, negyeddöntő

 

    Sport 1

11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

17.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, döntő, Kärpät Oulu-Frolunda

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Leverkusen-Werder Bremen

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.45 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim

18.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, negyeddöntő

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Berlin-Neptunas Klaipeda

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Celtic

 

    Digisport 2

17.45: Tenisz, ATP-torna, Buernos Aires

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

 

Február 10., szerda:

    M4 Sport

17.57: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, Ferencváros-Videoton

 

    Sport 1

 4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-Houston Rockets

11.00 és 21.45: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

17.45: Kosárlabda, Eurokupa, Szolnoki Olaj-Zaragoza

20.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép - Pro Recco

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Heidenheim-Hertha BSC

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, megismételt mérkőzés, Peterborough-West Bromwich

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.45 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim

16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

 

    Eurosport 2

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, negyeddöntő

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Berlin-Neptunas Klaipeda

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

19.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Valencia-FC Barcelona

 

    Digisport 2

17.50: Vízilabda, férfi Eurokupa, ContiTech-Szeged-Diapolo - Brescia

19.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Spandau - ZF-Eger

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Gummersbach

 

Forrás: MTI