Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

2017-07-24
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 24., hétfő:

    M4 Sport

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

12.30: Vizes vb, női vízilabda, a 9-12. helyért, Új-Zéland - Hollandia

13.30: Vizes vb, női vízilabda, a 9-12. helyért, Kína-Franciaország

14.50: Vizes vb, női vízilabda, negyeddöntő, Olaszország-Oroszország

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Vizes vb, női vízilabda, negyeddöntő, Magyarország-Kanada

22.00: Vizes vb, női vízilabda, negyeddöntő, Görögország-Spanyolország

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, World Matchplay, 3. nap

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.15: Labdarúgás, MLS, Vancouver Whitecaps-Portland Timbers

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

15.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 3. szakasz

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Hollandia-Belgium

 

    Eurosport 2

16.00 és 18.00: Vívás, világbajnokság

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Norvégia-Dánia

 

    Digisport 1

14.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Internazionale-Lyon

16.05: Tenisz, WTA-torna, Bastad

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

15.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

 

július 24., kedd:

    M4 Sport

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, a 9-12. helyért, Kazahsztán-Spanyolország

14.50: Vizes vb, férfi vízilabda, negyeddöntő, Montenegró-Görögország

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Vizes vb, férfi vízilabda, negyeddöntő, Magyarország-Oroszország

22.00: Vizes vb, férfi vízilabda, negyeddöntő, Horvátország-Olaszország

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, World Matchplay, 4. nap

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

15.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 4. szakasz

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Oroszország-Németország

 

    Eurosport 2

15.45 és 17.30: Vívás, világbajnokság

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Svédország-Olaszország

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

13.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Chelsea-Bayern München

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

 

    Digisport 3

13.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

 

Forrás: MTI