Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

2013-12-16
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 16., hétfő:

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Nyon

17.15: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Magyarország-Spanyolország

19.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Norvégia-Csehország

23.30: Darts, PDC-világbajnokság, 1. forduló

 

    Sport 2

18.00: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Brazília-Hollandia

20.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Koreai Köztársaság-Szerbia

 

    SportKlub

20.40: Labdarúgás, Serie A, 16. forduló, AC Milan-AS Roma

 

    Eurosport

10.30: Sílövészet, Universiade, férfi üldözéses verseny, Trento

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Nyon

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás, Nyon

14.00 és 18.00: Északi összetett, Universiade, Trento

 

    Eurosport2

12.00: Sílövészet, Universiade, női üldözéses verseny, Trento

18.00: Labdarúgás, Ekstraklasa, Wisla Krakow-Pogon Szczecin

20.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1860 München-St. Pauli

 

    Digisport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Nyon

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás, Nyon

 

December 17., kedd:

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Eurochallenge, 6. forduló, Szolnoki Olaj-Cmoki Minszk

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 1. forduló

 

    Sport 2

2.30: Amerikaifutball, NFL, 15. forduló, Detroit Lions-Baltimore Ravens

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 2. forduló, újrajátszás, Mansfield Town-Oldham Athletic

 

    SportKlub

20.45: Labdarúgás, francia Ligakupa, Nantes-AJ Auxerre

 

    Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 1. futam, Courchevel

12.00: Síugrás, Universiade, Trento

13.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Courchevel

15.15: Sífutás, Universiade, férfi szabadstílusú 10 km, Trento

 

    Eurosport2

9.45: Alpesi sí, Universiade, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Trento

11.00: Hódeszka, Universiade, Trento

13.00: Alpesi sí, Universiade, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Trento

14.00: Sífutás, Universiade, női szabadstílusú 5 km, Trento

20.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, elődöntő, Kuangcsou Evergrande-Bayern München, Agadir

 

    Digisport 1

17.45: Kosárlabda, férfi EuroChallenge, 6. forduló, Fortress-Jászberény - Ural Jekatyerinburg

20.25: Vízilabda, női Világliga, Olaszország-Magyarország

21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Barcelona-Cartagena

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Sunderland-Chelsea

 

Forrás: MTI