Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

2017-07-17
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 17., hétfő:

    M4 Sport

10.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, selejtező

12.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Franciaország-Olaszország

13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Spanyolország-Görögország

16.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, döntő

17.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Szerbia - Dél-afrikai Köztársaság

19.00: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, döntő

20.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Olaszország-Oroszország

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Németország-Svédország

 

    Eurosport 2

10.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, selejtező

13.00: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, selejtező

16.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, döntő

18.30: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, döntő

 

    Digisport 1

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

    Digisport 2

13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

július 18., kedd:

    M4 Sport

10.00: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi 10 km és szinkronúszás, csapat technikai gyakorlat, döntő

12.15: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Japán-Hollandia

15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő

17.30: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Oroszország

18.45: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő

20.15: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Franciaország-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.30: Kerékpár, Tour de France, 16. szakasz

17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Ausztria-Svájc

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Franciaország-Izland

 

    Eurosport 2

10.00: Vizes vb, női toronyugrás, selejtező

15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő

18.30: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő

 

    Digisport 1

 4.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, Manchester United-Real Salt Lake

13.15: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, AC Milan-Borussia Dortmund

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

    Digisport 2

13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

Forrás: MTI