Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

2014-01-13
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 13., hétfő:

    Duna

18.30: FIFA-gála, a FIFA-Aranylabda és a Puskás-díj átadása, Zürich

 

    Sport 1

17.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Szerbia-Lengyelország

20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Franciaország-Oroszország

 

    SportKlub

18.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Udinese

20.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Chievo

  

    Eurosport

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00 és 10.40: Tenisz, Australian Open, Melbourne

18.30: FIFA-gála, a FIFA-Aranylabda és a Puskás-díj átadása, Zürich

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

20.50: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Arsenal

 

    Digisport 2

18.25: Jégkorong, Mol Liga, UTE-Miskolci Jegesmedvék

 

Január 14., kedd:

    M1

17.50: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Izland

 

     Sport 1

20.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás 

 

    Sport 2

14.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg Magnyitogorszk-Szalavat Julajev

18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Macedónia-Csehország

20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Norvégia-Spanyolország

 

    SportKlub

20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain

 

    Eurosport

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00 és 10.40: Tenisz, Australian Open, Melbourne

17.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 1. futam

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 2. futam

21.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bilbao-Panioniosz 

 

    Digisport 1

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Almeria-Racing Santander

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Atlético Madrid-Valencia

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma

 

Forrás: MTI