Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

2017-02-06
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 6., hétfő:

    M4 Sport

18.05: Futsal, férfi NB I, Rába ETO - MVFC Berettyóújfalu

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30: Téli Universiade, sífutás, férfi váltó, Almati

10.45: Alpesi sí, világbajnokság, női lesikló edzés, St. Moritz

12.30: Alpesi sí, világbajnokság, férfi lesikló edzés, St. Moritz

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Eurosport 2

 8.30: Téli Universiade, alpesi sí, női szlalom, Almati

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

20.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Stuttgart-Düsseldorf

 

    Digisport 1

15.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

 

Február 7., kedd:

    M4 Sport

12.00: Alpesi sí, világbajnokság, női szuper-óriásműlesiklás, St. Moritz

17.45: Röplabda, női CEV Kupa, nyolcaddöntő, Békéscsaba-Béziers

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Hamburg-Köln

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Bayern München-Wolfsburg

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, döntő, Frölunda-Sparta Praha

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.45: Téli Universiade, szabadstílusú sí, Almati

10.00: Téli Universiade, sílövészet, férfi tömegrajtos verseny, Almati

11.45: Alpesi sí, világbajnokság, női szuper-óriásműlesiklás, St. Moritz

14.30: Téli Universiade, jégkorong, férfi elődöntő, Almati

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Eurosport 2

 7.00: Téli Universiade, sílövészet, női tömegrajtos verseny, Almati

 8.30: Téli Universiade, sífutás, női 15 km, Almati

11.00: Téli Universiade, jégkorong, férfi elődöntő, Almati

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Digisport 1

16.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Olimpiakosz-OSC

20.40: Labdarúgás, Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Barcelona-Atlético Madrid

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Fiorentina

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Monaco

21.00: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lille

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers - St. Louis Blues

 

Forrás: MTI