Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

2016-12-12
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 12., hétfő:

    M4 Sport

11.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének sorsolása

17.45: Jégkorong, MOL Liga, DVTK Jegesmedvék-Dunaújvárosi Acélbikák

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének sorsolása

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

16.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Spanyolország-Németország

18.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Szerbia-Hollandia

20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Svédország-Franciaország

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének sorsolása

13.00: Labdarúgás, az Európa Liga 32-es mezőnyének sorsolása

14.00 és 20.00: Sznúker, Scottish Open, Glasgow

 

    Eurosport 2

20.00: Labdarúgás, német másodosztály, VfB Stuttgart-Hannover 96

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, az Európa Liga 32-es mezőnyének sorsolása

18.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sassuolo

21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan 

 

December 13., kedd:

    M4 Sport

18.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Norvégia

 

    Sport 1

16.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Csehország-Románia

20.15: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Dinamo Sassari-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Baltimore Ravens

12.00: Lósport, futam

18.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Sparta Praha-SC Bern

20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Dánia-Oroszország

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Scottish Open, Glasgow

 

    Eurosport 2

20.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Arosa

 

    Digisport 1

18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Tatran Presov-Telekom Veszprém 

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Cluj Napoca

20.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, Sochaux-Olympique Marseille 

 

    Digisport 3

18.55: Kézilabda, Német Kupa, férfiak, Leipzig-Hannover 

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Montréal Canadiens-Boston Bruins

20.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal

 

Forrás: MTI