Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

2015-07-27
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 27., hétfő:

    M4

8.00: Vizes vb, Kazany, műúszás, egyéni szabadgyakorlat, selejtező

8.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Horvátország-Kanada

10.00: Vizes vb, Kazany, műúszás, egyéni szabadgyakorlat, selejtező és műugrás, női szinkrontoronyugrás, selejtező

11.15: Vizes vb, Kazany, nyíltvízi úszás, férfi 10 km

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi 1 méter, döntő

16.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Magyarország-Kazahsztán

18.15: Vizes vb, Kazany, műugrás, női szinkrontoronyugrás, döntő

19.15: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Szerbia-Montenegró

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Gütersloh, Porto-Schalke 04

 

    Sport 2

11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Eurosport

8.55: Vizes vb, Kazany, műugrás, női szinkrontoronyugrás, selejtező

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi 1 méter, döntő

18.30: Labdarúgás, U19-es női Európa-bajnokság, Izrael

 

    Eurosport 2

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Leczna-Gornik Zabrze

20.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Freiburg-FC Nürnberg 

 

    Digisport 1

13.55: Labdarúgás, Champions Cup, Internazionale-Real Madrid 

 

Július 28., kedd:

    M4

8.45: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Hollandia-Görögország

9.45: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, selejtező

11.00: Vizes vb, Kazany, nyíltvízi úszás, női 10 km 

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, női 1 méter, döntő 

15.00: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Olaszország-Egyesült Államok

16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, csapat szabad, selejtező

17.45: Vizes vb, Kazany, női vízilabda mérkőzés, Magyarország-Oroszország

19.15: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, döntő

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, első mérkőzés, Videoton-BATE Boriszov

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Klagenfurt, Galatasaray-Nice

 

    Sport 2

11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Eurosport

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, selejtező

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, női 1 méter, döntő

18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, döntő

 

    Eurosport 2

19.00: Salakmotor, Nemzeti Liga, Svédország

 

Forrás: MTI