Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-12-08
A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 8., csütörtök:

    M4 Sport

11.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, a negyeddöntőbe jutásért, Kashima Antlers-Auckland City

15.30: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Windsor

18.00: Röplabda, férfi Challenge Kupa, Kazincbarcika-Ceske Budejovice

 

    Sport 1

21.30: Biliárd, Mosconi Kupa

 

    Sport 2

 9.00 és 17.00: Birkózás, kötöttfogású klubvilágkupa

20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Hollandia-Franciaország

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

20.30: Kerékpár, Amszterdami hatnapos

 

    Eurosport 2

19.45 és 21.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Spanyolország

 

    Digisport 1

16.45: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Steaua Bucuresti

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Feyenoord-Fenerbahce

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Southampton-Hapoel Beer Sheva

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Qarabag-Fiorentina

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Astra-AS Roma

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Standard Liége-Ajax Amsterdam

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Braga-Sahtar Donyeck

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, AZ Alkmaar-Zenit

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Internazionale-Sparta Praha

 

    RTL II

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, FK Zorja Luganszk-Manchester United

 

December 9., péntek:

    M4 Sport

 0.30 és 15.15: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Windsor

18.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Montenegró

 

    Sport 1

 3.30: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-San Antonio Spurs

18.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Románia-Horvátország

20.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Dánia-Csehország

 

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Oakland Raiders

 9.00 és 16.00: Birkózás, kötöttfogású klubvilágkupa

19.30: Biliárd, Mosconi Kupa

 

    Sport M

12.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.15 és 14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka

15.30: Síugrás, világkupa, Lillehammer

20.30: Kerékpár, Amszterdami hatnapos

 

    Eurosport 2

13.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Val Thorens

15.45 és 19.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Spanyolország

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hoffenheim 

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Olympique Marseille 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Galatasaray

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria-Darussafaka Istanbul

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Barcelona

20.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Patrick Thistle-Celtic

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Montréal Canadiens-New Jersey Devils

 4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Carolina Hurricanes

 

Forrás: MTI