Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-09-24
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 24., csütörtök:

    M4

18.00: Röplabda, férfi NB I, Vegyész RC Kazincbarcika-Szolnoki Főiskola RKSI

 

    Sport 1

21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Deportivo La Coruna

 

    Sport 2

13.35: Lósport, futam

18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Moszkva-Traktor

 

    Eurosport

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

 

    Eurosport 2

20.15: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Leipzig-Freiburg

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Tokió

16.10: Kosárlabda, felkészülési torna, SZTE Szedeák-Kosice

18.25: Kosárlabda, felkészülési torna, TLI-Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt 

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Atalanta

 

    Digisport 2

18.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-AS Monaco

20.55: Rögbi, világbajnokság, Új-Zéland - Namíbia

 

Szeptember 25., péntek:

    M4

3.00: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, 1. szabadedzés

7.00: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, 2. szabadedzés 

18.00: Jégkorong, MOL Liga, UTE-Ferencvárosi TC

 

    Sport 2

2.15: NFL, alapszakasz, New York Giants-Washington Redskins

13.35: Lósport, futam

 

    Eurosport

12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

 

    Eurosport 2

12.15: Ausztrálfutball, liga, Fremantle-Hawthorn

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Wisla Krakow-Korona Kielce 

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-FC Ingolstadt 04

 

    Digisport 1

8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzések

12.00: Úszás, világkupa, Hongkong

17.35: Rögbi, világbajnokság, Argentína-Grúzia

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille

 

    Digisport 2

5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzések

16.10 és 18.25: Kosárlabda, felkészülési torna

20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-Westerlo

 

Forrás: MTI