Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-07-30
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 30., csütörtök:

    M4

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, férfi 3 m

11.00: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Magyarország-Franciaország

12.30: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Kanada-Spanyolország

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, férfi 3 m

16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, döntő, páros szabadprogram

18.15: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, női toronyugrás

20.00: Labdarúgás, Európa Liga, selejtező, 3. forduló, első mérkőzés, Debreceni VSC-Rosenborg 

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

 

    Sport 2

11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Eurosport

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, férfi 3 m

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, férfi 3 m

18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, női toronyugrás

 

    Digisport 1

13.55: Labdarúgás, Champions Cup, AC Milan-Real Madrid

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Stockholm

 

Július 31., péntek:

    M4

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, női 3 m

9.45: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Magyarország-Argentína

11.15: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Szerbia-Ausztrália

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, női 3 m

16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, csapat szabadprogram 

18.15: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Görögország-Oroszország

19.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi 3 m

20.30: VIzes vb, Kazany, férfi vízilabda, Egyesült Államok-Olaszország

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Newcastle United-Borussia Mönchengladbach

 

    Sport 2

11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

20.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta

 

    Eurosport

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, női 3 m

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, női 3 m

17.00: Lovassport, Nemzetek Kupája, Nagy-Britannia

18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi 3 m

20.15: Síugrás, Nyári Grand Prix, Lengyelország

 

    Eurosport 2

8.30: Sznúker, Európa Torna, Lettország

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Piast Gliwice-Gornik Zabrze

20.00: Sznúker, Európa Torna, Lettország

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Genk

 

Forrás: MTI