Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2017-11-23
A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 23., csütörtök:

    Sport 1

20.30: Kézilabda, Möbelringen Kupa, női felkészülési torna, Norvégia, Oroszország-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Minnesota Vikings

22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Los Angeles Chargers

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen

14.00 és 19.45: Sznúker, északír open

 

    Eurosport 2

19.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen

 

    Digisport 1

17.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana-Villarreal

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Köln-Arsenal

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Atalanta

 

    Digisport 2

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Athletic Bilbao-Hertha BSC

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Braga-Hoffenheim

 

    Digisport 3

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Lugano - Hapoel Beer-Sheva

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona - Makkabi Tel-Aviv

 

    RTL II

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Austria Wien

 

 

november 24., péntek:

    M4 Sport

10.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés

15.00: Labdarúgás, női vb-selejtező, Magyarország-Ukrajna

18.15: Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Lengyelország-Magyarország

 

    Sport 2

 2.30: Amerikaifutball, NFL, Washington Redskins-New York Giants

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.15: Sífutás, világkupa, Ruka, Finnország

14.15 és 17.00: Északi összetett, világkupa, Ruka, Finnország

17.45: Síugrás, világkupa, Ruka, Finnország

19.45: Sznúker, északír open

 

    Eurosport 2

12.45: Sznúker, északír open

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

20.45: Labdarúgás, Ligue 1, St. Etienne-Strasbourg

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Belgium

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee FC-Glasgow Rangers

 

    Digisport 3

18.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Himki Moszkva

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-CSZKA Moszkva

 

Forrás: MTI