Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2019-04-25
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 25., csütörtök:

    M4 Sport

 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

19.45: Labdarúgás, női Jet-Sol Liga, MTK Budapest-Ferencváros

 

    Duna World

10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

18.15: Kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.00: Darts, Premier League, 13. állomás, Birmingham

 

    Eurosport 1

14.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 6. nap

 

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 4. szakasz

 

    Digisport 1

11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Digisport 2

11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce

 

    Digisport 3

17.55: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Panathinaikosz-Real Madrid

 

    Spíler2 TV

19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Rayo Vallecano

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid

 

 

április 26., péntek:

    M4 Sport

 9.45 és 12.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

10.45 és 14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, 1. és 2. szabadedzés

18.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros

20.00: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Sopron-DVTK

 

    Duna World

10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

 2.00: Amerikaifutball, NFL-draft

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Leverkusen

 

    Sport 2

 1.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, San Antonio Spurs-Denver Nuggets

12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Porto

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap

14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00 és 14.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

 

    Digisport 2

11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Göztepe

21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Barcelona-Anadolu Efes

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets

20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Huddersfield

 

Forrás: MTI