Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2018-01-04
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 4., csütörtök:

    Sport 1

12.30 és 14.30: Tenisz, ATP-torna, Púna

 

    Sport M

12.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, női szabadstílusú 10 km

11.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi szabadstílusú 15 km

12.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint

13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck

16.00: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, férfi műlesiklás

17.30 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

 

    Eurosport 2

10.30, 12.30 és 14.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, Svájc-Egyesült Államok

15.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

 

    Digisport 1

 7.30 és 9.55: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

18.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Celta Vigo-Barcelona

21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Numancia-Real Madrid

 

    Digisport 2

17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, Linamar-Békéscsaba - Slavia Bratislava

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

 

    Spíler TV

21.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-West Ham United

 

január 5., péntek:

    M4 Sport

18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco KC Szombathely-Atomerőmű SE

 

    Sport 1

 2.00, Kosárlabda, NBA, Houston Rockets-Golden State Warriors

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Everton

 

    Sport 2

14.00 és 15.45: Tenisz, ATP-torna, Púna, elődöntők

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Derby County

 

    Sport M

12.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 3.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő

14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint

16.45: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen, selejtező

 

    Eurosport 2

10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő

12.00, 12.30 és 14.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, Ausztrália-Németország

15.30: Tenisz, ATP-torna, Doha, elődöntők

 

    Digisport 1

 6.00 és 12.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane 

17.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Udinese

20.30: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale 

 

    Digisport 2

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen 

18.40: Kosárlabda, Euroliga, Fenerbahce-Baskonia

20.40: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid - Makkabi Tel-Aviv 

 

    Digisport 3

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland 

19.55: Kosárlabda, Euroliga, Brose Bamberg-Himki Moszkva 

 

    Spíler TV

 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Edmonton Oilers-Anaheim Ducks

 

Forrás: MTI