Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2021-01-21
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 21., csütörtök:

    M4 Sport

13.55: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Görögország

18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő

 

    Sport 1

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Barcelona

 

    Sport 2

14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Besiktas

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce

21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma

 

    Eurosport 1

14.05: Sílövészet, világkupa, női 15 km, Antholz

 

    Eurosport 2

21.00: Golf, PGA Tour, 1. nap

 

    Digisport 1

16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, BC Prometey-Uni Győr

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley

 

    Digisport 2

20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol-KSC Szekszárd

 

    Spíler2 TV

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna

21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid

 

    ARENA 4

13.00: Síkrobatika, vk, SX sprint, Idre Fjall

 

január 22., péntek:

    M4 Sport

18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő

 

    Sport 1

 1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

 

    Eurosport 1

 9.50: Alpesisí, vk, női lesiklás, Crans Montana

11.30: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Kitzbühel

13.00: Sílövészet, vk, férfi 20 km, Antholz

17.55: Síugrás, vk, selejtező, Lahti

 

    Eurosport 2

21.00: Golf, PGA-tour, The American Express, 2. nap

 

    Digisport 1

16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, KSC Szekszárd-Uni Győr

20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol-BC Prometey

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Torino

 

    Spíler1 TV

20.40: Labdarúgás, FA Kupa, Chorley FC-Wolverhampton

 

    Spíler2 TV

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valladolid

 

    ARENA 4

19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Stoke City-Watford

 

Forrás: MTI