Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-11-05
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 5., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Röplabda, női NB I, Vasas Óbuda-UTE

 

    Sport 2

13.45: Lósport, futam

18.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Aluinvent DVTK Miskolc-Orange Blizzards

 

    Eurosport

20.45 és 23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, Besiktas-Lokomotiv Moszkva

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, Rubin Kazany-FC Liverpool

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Anderlecht 

 

    Digisport 2

16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, PEAC-Pécs - Basket Landes

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Club Brugge-Legia Warszawa

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Sparta Praha-Schalke 04

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Karabag-AS Monaco 

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-Midtjylland

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Rosenborg-Lazio

 

November 6., péntek:

    M4 Sport

17.57: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - PVSK-PANNONPOWER

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Oklahoma City Thunder

 

    Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, Cincinnati Bengals-Cleveland Browns

13.45: Lósport, futam

20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Salford County-Notts County

 

    Eurosport

8.30: Sznúker, Euro Tour, Szófia

21.30: Ökölvívás, nehézsúlyú mérkőzés, Lazaridisz-Estenfelder, Frankfurt

 

    Eurosport 2

6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, Kína

8.30, 10.00, 12.00 és 14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin-Wisla Kraków

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Hertha BSC

 

    Digisport 1

8.55, 9.50, és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

15.00: Úszás, világkupa, Dubaj

19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Karsiyaka Izmir

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Rennes

 

    Digisport 3

13.00, 14.00, és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Dinamo Sassari

 

Forrás: MTI