Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2017-05-04
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 4., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 4. mérkőzés, UNIQA Sopron-Atomerőmű KSC Szekszárd

20.00: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Dánia

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 14. állomás, Sheffield

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország, Norvégia-Anglia

16.15: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország, Szerbia-Írország

19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

21.15: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Celta Vigo-Manchester United

 

Május 5., péntek:

    M4 Sport

17.05: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Ferencváros

18.45: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 2. mérkőzés, Szolnok-Eger

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Washington Wizards-Boston Celtics

16.00: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Svédország-Oroszország

20.00: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Csehország-Kanada

 

    Sport 2

17.15: Autósport, TCR-sorozat, Spa Francorchamps

 

    Sport M

17.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz

19.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Estoril

 

    Eurosport 2

10.45: Labdarúgás, női U17-es Eb, Csehország, Csehország-Spanyolország

14.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Frankfurt

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Bordeaux

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Club Brugge

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, New York Rangers-Ottawa Senators

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés, Jerez

13.05, 13.55 és 15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés, Jerez

20.35: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Tottenham Hotspur

 

Forrás: MTI