Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2019-04-04
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 4., csütörtök:

    M4 Sport

20.00: Röplabda, női Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés, Nyíregyháza-Békéscsaba

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Belfast

 

    Sport 2

16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat Ufa-Avangard Omszk

 

    Eurosport 1

 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 4. nap

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, szicíliai körverseny, 2. szakasz

17.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

 

    Digisport 1

18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Chievo

21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Bologna

 

    Digisport 2

23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Baskonia

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Zalgiris Kaunas

 

    Digisport 3

18.55: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 

    Spíler1 TV

20.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Valladolid

 

    Spíler2 TV

19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Alavés

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Betis

 

április 5., péntek:

    M4 Sport

18.30: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Svédország

 

    Sport 1

4.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Golden State Warriors

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Freiburg

 

    Sport 2

16.00: Cselgáncs, Grand Prix, Antalya

18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Metz

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Boavista

 

    Eurosport 1

 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, negyeddöntő

18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Bergen

22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, szicíliai körverseny, 3. szakasz

 

    Digisport 1

1.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool

23.10: Tenisz, WTA-torna, Monterrey, negyeddöntők

 

    Digisport 2

0.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Olympique Marseille

22.45: Tenisz, WTA-torna, Charleston, negyeddöntők

 

    Digisport 3

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston, negyeddöntő

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Himki Moszkva

 

    Spíler1 TV

4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Arizona Coyotes

 

Forrás: MTI