Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-05-19
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 19., csütörtök:

    M4 Sport

10.50 és 18.50: Úszás, Európa-bajnokság, London

13.00: Kajak-kenu, olimpiai kvalifikációs verseny, Duisburg

16.42: Kézilabda, női NB I, döntő, első mérkőzés, Győri Audi ETO - FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 1

15.00: Jégkorong, világbajnokság, Oroszország, negyeddöntő

20.00: Darts, Premier League, 16. állomás, London

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

15.15 és 17.45: Tenisz, ATP-torna, Nizza, negyeddöntő

19.15: Jégkorong, világbajnokság, Oroszország, negyeddöntő

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London

14.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 12. szakasz

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00 és 17.00: Tenisz, Roland Garros-selejtező

13.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, osztályozó, első mérkőzés, Eintracht Frankfurt-1. FC Nürnberg

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Gent

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Club Brugge

 

Május 20., péntek:

    M4 Sport

10.50 és 20.10: Úszás, Európa-bajnokság, London

17.55: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Elefántcsontpart

 

    Sport 1

 3.00: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoport, döntő, San Jose Sharks-St. Louis Blues

14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, elődöntő

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

21.00: Futsal, spanyol bajnokság, negyeddöntő, Movistar Inter-Peniscola RehabMedic

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.30: Tenisz, Roland Garros, sorsolás

12.00, 17.45 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London

13.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

12.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, elődöntő

14.00: Tenisz, Roland Garros

19.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, osztályozó, első mérkőzés, FC Würzburger Kickers-Duisburg

 

    Digisport 1

 8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

14.00 Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, elődöntő

 

    Digisport 2

13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

Forrás: MTI