Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2020-09-24
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 24., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, MOL Fehérvár FC-Stade de Reims

20.45: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Bayern München-Sevilla

 

    Sport 1

16.30: Autósport, WTCR, Nürburgring, időmérő edzés

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-PPD Zagreb

20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-Celje

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

18.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, Rosztov-Makkabi Haifa

20.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, AC Milan-Bodö/Glimt

 

    Eurosport 1

14.35: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, női időfutam

16.40 és 20.00: Sznúker, European Masters, 2. forduló

 

    Eurosport 2

10.00: Tenisz, francia nyílt bajnokság

12.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester City-Bournemouth

 

    Digisport 2

16.30, Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Lincoln City-Liverpool

 

szeptember 25., péntek:

    M4 Sport

 9.55: Autósport, Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. szabadedzés

12.55: Autósport, Forma-2, Orosz Nagydíj, időmérő

13.55: Autósport, Forma-1, Orosz Nagydíj, 2. szabadedzés

16.00: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

17.30: Futsal, NB I, MVFC Berettyóújfalu-Haladás

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC

 

    Sport 1

 3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, nyugati főcsoport döntő, 4. mérkőzés, Denver Nuggets-Los Angeles Lakers

15.45: Autósport, WTCR-vb, Nürburgring, 1. futam

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt

 

    Sport 2

19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Basaksehir

 

    Eurosport 1

14.25: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi időfutam

16.40 és 20.00: Sznúker, European Masters, 3. és 4. forduló

 

    Eurosport 2

11.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Nantes

 

    Digisport 2

13.30 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Athletic Bilbao

 

    Arena 4

 2.15: Amerikaifutball, NFL, Jacksonville Jaguars-Miami Dolphins

 

Forrás: MTI