Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-02-25
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 25., csütörtök:

    M4 Sport

17.00: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr

18.00: Kézilabda, K&H férfi liga, PLER-Budapest - Kőnig Trade-Balmazújváros 

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, Premier League, 4. állomás, Aberdeen

 

    Sport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 14.00: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lokomotiv Moszkva-Fenerbahce

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Liverpool-Augsburg

 

    Digisport 2

15.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lazio-Galatasaray

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Napoli-Villarreal

 

    Digisport 3

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Athletic Bilbao-Olympique Marseille

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund 

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund

 

Február 26., péntek:

    M4 Sport

16.15: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr

18.30: Futsal, magyar bajnokság, Haladás-Göcsej

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Asztrahanocska-Dunaújvárosi Kohász KA

 

    Sport 2

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Las Palmas

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15: Alpesi sí, világkupa, Hinterstoder, férfi óriás-műlesiklás

10.30 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

12.45: Síugrás, világkupa, Almati

15.45 és 19.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

 

    Eurosport 2

 9.30 és 13.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

13.00: Labdarúgás, sorsolás, Európa Liga

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Slask Wroclaw-Gornik Zabrze

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-Hertha BSC

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, sorsolás, Európa Liga

18.50: Vízilabda, női Euroliga, Szentes-Sabadell

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bastia

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Lokeren

 

    Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Barcelona-Olympiakosz

 

Forrás: MTI