Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2018-02-22
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 22., csütörtök:

    M4 Sport

 8.15, 10.45: Téli olimpia, Phjongcshang

17.15: Vízilabda, férfi ob I, Eger-OSC

19.15: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Ferencváros

20.30: Tenisz, WTA-torna, Budapest

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, Berlin

 

    Sport 2

23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Eurosport 1

11.15: Téli olimpia, Phjongcshang

 

    Eurosport 2

11.00: Téli olimpia, Phjongcshang

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, Lokomotiv Moszkva-OGC Nice

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, RB Leipzig-Napoli

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-Östersunds 

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Olympique Lyon

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Ludogorec 

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Dinamo Kijev-AEK Athén

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Red Bull Salzburg-Real Sociedad 

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, Atalanta-Borussia Dortmund

 

 

február 23., péntek:

    M4 Sport

 1.15: Téli olimpia, Phjongcshang

18.45: Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Litvánia-Magyarország

21.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest

 

    Sport 1

 4.30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-Los Angeles Clippers

17.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Düsseldorf

 

    Sport 2

 1.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Eurosport 1

 2.00, 7.35: Téli olimpia, Phjongcshang

 

    Eurosport 2

 8.30: Téli olimpia, Phjongcshang

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Wolfsburg

22.30: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása

15.35, 17.20 és 19.50: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Győr

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Real Madrid

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszka-Panathinaikosz

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Montpellier

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

 

    Spíler TV

 4.00: Jégkorong, NHL, Nashville Predators-San Jose Sharks

 

Forrás: MTI