Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2018-03-08
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 8., csütörtök:

    M4 Sport

19.45: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 2. mérkőzés, MAC Budapest-Corona Brasov

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Leeds

 

    Eurosport 1

16.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz

17.30: Sílövészet, vk, Kontiolahti, férfi sprint

 

    Eurosport 2

13.30: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Lokomotiv Moszkva

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Lazio-Dinamo Kijev

23.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Borussia Dortmund-Red Bull Salzburg

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, RB Leipzig-Zenit

23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, CSZKA Moszkva-Olympique Lyon

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Olympique Marseille-Athletic Bilbao 

 

    RTL II

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, AC Milan-Arsenal

 

március 9., péntek:

    M4 Sport

19.45: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-Csíkszereda

 

    Sport 1

 4.30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-San Antonio Spurs

 

    Sport 2

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Agadir

 

    Eurosport 1

10.45 és 13.45: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Ofterschwang

15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz

17.45: Sílövészet, vk, Kontiolahti, női sprint

19.30: Síugrás, vk, Oslo

 

    Eurosport 2

 9.15 és 16.30: Sznúker, Gibraltár Open

14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 3. szakasz

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

 

    Digisport 1

 2.00 és 22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

 

    Digisport 2

 1.00 és 22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells 

 6.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Monaco

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Crvena zvezda

 

    Spíler TV

 1.35: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-New York Rangers

 

Forrás: MTI