Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-10-10
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 10., csütörtök:

    Sport 1

16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Ausztria, Győr

 

    Eurosport 1

15.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, MTK Hungária-Turbine Potsdam

17.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, nyolcaddöntő

    

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, nyolcaddöntő

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, nyolcaddöntő

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém-HC Motor Zaporizzsja

 

    Digisport2

8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, nyolcaddöntő

 

Október 11., péntek:

    m1

20.19: Labdarúgás, vb-selejtező, Hollandia-Magyarország, Amszterdam

 

    Sport 1

2.15: Amerikaifutball, NFL, Chicago Bears-New York Giants

20.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Németország-Írország, Köln

 

    Sport 2

17.00: Jégkorong, KHL, SZKA-Novokuznyeck

21.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Anglia-Montenegró, London

 

    SportKlub

20.40: Labdarúgás, vb-selejtező, Svédország-Ausztria, Solna

 

    Eurosport 1

8.45: Kerékpár, Pekingi körverseny, 1. nap

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

9.30: Gyeplabda, Európa Liga, Surbiton-Arminen

12.00: Gyeplabda Európa Liga, Beeston-Cardiff

14.30: Gyeplabda Európa Liga, Oranje Zwart-Kelburne

17.00: Gyeplabda Európa Liga, Dinamo Kazan-Club de Campo Madrid

18.30: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Németország-Montenegró

 

    Digisport 1

3.00/3.55/4.55: Motorsport, Maláj Nagydíj, Moto3, MotogGP, Moto2, 1. szabadedzés

10.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, negyeddöntő

17.25: Vízilabda, férfi BL, Szolnok-Közgép-Marseille

20.25: Labdarúgás, vb-selejtező, Albánia-Svájc, Tirana

 

    Digisport 2

1.25: Amerikaifutball, NCAA, Rutgers-Louisville

8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, negyeddöntő

12.20/13.10/14.05: Motorsport, Maláj Nagydíj, Moto3, MotogGP, Moto2, 2. szabadedzés

18.15: Jégkorong, Mol Liga, Miskolci Jegesmedvék-Dab.Docler

 

Forrás: MTI