Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-12-11
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 11., csütörtök:

    M1

20.15: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Magyarország-Spanyolország

 

    Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, Dubaj, 1. nap, Team Federer-Team Agassi

18.15: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Oroszország-Lengyelország

20.30: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Norvégia-Dánia

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 2

20.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Spanyolország, páros rövidprogram

21.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Spanyolország, női rövidprogram

 

    Digisport 1

16.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK-Pécs - Namur

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Besiktas-Tottenham

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Sevilla-Rijeka

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Mönchengladbach-Zürich

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Steaua Bucuresti-Dinamo Kijev

 

December 12., péntek:

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers

17.45: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Montenegró-Németország

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Real Madrid

 

    Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, St. Louis Rams-Arizona Cardinals

13.00: Tenisz, Dubaj, 2. nap, Team Murray-Team Agassi

16.30: Tenisz, Dubaj, 2. nap, Team Djokovic-Team Federer

20.15: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Horvátország-Hollandia

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női sprint

14.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi sprint

16.00: Síugrás, világkupa, Nyizsnij Tagil, selejtező

17.00: Sznúker, Players Tour bajnokság

22.55: Szánkó, világkupa, Calgary, kettes 1. futam

 

    Eurosport 2

11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Val Thorens, krossz

12.30: Sznúker, Európa Torna, Lisszabon, 1. nap

18.30: Labdarágás, Bundesliga 2, Greuther Fürth-Leipzig

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Eintracht Frankfurt

22.30: Sznúker, Európa Torna, Lisszabon, 1. nap

 

    Digisport 1

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Zalgiris Kaunas

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Caen

 

    Digisport 2

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Crvena Zvezda

 

Forrás: MTI