Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-03-21
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    

    március 21., csütörtök:

 

    Sport1

17.00: Labdarúgás, Ligakupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Videoton-Pécs

21.00: Ökölvívás, profi gála, Billy Joe Saunders-Matthew Hall

 

    Sport2

20.00: Labdarúgás, U21-es válogatott mérkőzés, Anglia-Románia

 

    Eurosport

10.45: Síugrás, Világkupa, Planica, selejtező

13.30: Curling, női vb, Lettország, Németország-Svédország

15.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 4. szakasz

 

    Eurosport2

12.00: Hódeszka, Világkupa

18.00 és 21.00: Biliárd, háromfalas karambol, Agipi Masters, negyeddöntő

 

    Digisport1

17.45: Vízilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó, Szeged-Montpellier

19.30: Kézilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó, Hamburg-Celje

 

    Digisport2

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kaunas-Anadolu

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Caja Laboral

 

    március 22. péntek:

 

    M1

20.16: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Budapest, Magyarország-Románia

 

    Sport1

1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Chicago Bulls-Portland TrailBlazers

20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Gijón, Spanyolország-Finnország

 

    Sport2

19.15: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Andorra La Vella, Andorra-Törökország

 

    Sportklub

18.55: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Kazahsztán-Németország

 

    Eurosport

12.00: Gyorskorcsolya, távonkénti világbajnokság, Szocsi

14.00: Sífutás, Világkupa, Falun (Svédország), női szabadstílusú 2,5 km 

15.00: Síugrás, Világkupa, Planica

17.00: Sífutás, Világkupa, Falun (Svédország), férfi szabadstílusú 3,7 km

21.00: Ökölvívás, IBF világbajnoki címmérkőzés, Németország, O. Solis-L. Larsen

 

    Eurosport 2

11.00: Szabadstílusú sí, Világkupa, Spanyolország

14.30: Kerékpár, Belgium

18.00 és 21.00: Biliárd, háromfalas karambol, Agipi Masters, negyeddöntő

 

    Digisport1

17.15: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 6. mérkőzés, HSC Csíkszereda (romániai)-Dab.Docler

20.25: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Hollandia-Észtország

 

    Digisport2

16.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Fenerbahce

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Maccabi Electra

 

 

Forrás: MTI

Címkék: sportközvetítés,