Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-12-18
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 18., csütörtök:

    Duna 

18.30: Sportcsillagok Gálaestje 

    Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia ZTE KK

 

    Sport 2

20.00: Darts, világbajnokság, London

 

    Sport M

13.35 Lóverseny, futam

 

    Sportklub

18.40: Jégkorong, Osztrák liga, Fehérvár AV19-Villach

 

    Eurosport

12.00: Alpesi sí, vk, Hochfilzen

14.15: Sílövészet, vk, Pokljuka

22.00: Lovaglás, nemzetközi lovas bemutató, London

 

    Eurosport 2

13.00: Hódeszka

 

    Digisport 1

16.55: Kézilabda, SEHA Liga, MKB-MVM Veszprém - Vojvodina

18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus

21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Parma 

 

    Digisport 2

17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK-Pécsi 424 - Basket Landes

19.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Hospitalet

 

December 19., péntek:

    Sport 1

4.30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder

15.15: Kézilabda, női Eb, az 5. helyért

17.45: Kézilabda, női Eb, 1. elődöntő

20.15: Kézilabda, női Eb, 2. elődöntő

    

    Sport 2

2.15: NFL, Jacksonville Jaguars-Tennessee Titans

    

    Sport M

13.35 Lóverseny, futam

    

    Eurosport

10.15: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, Szlovénia, női sprint

11.45: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, Olaszország, férfi, szuper-G

13.30: Síugrás, világkupa, Engelberg, selejtező

14.30: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, Szlovénia, férfi sprint

19.15: Lovaglás, Nemzetközi Lovas Bemutató, London

    

    Eurosport 2

20.15: Német labdarúgó-bajnokság, Mainz-Bayern München

    

    Digisport 1

18.00: Vízilabda, női bajnokság, ZF-Eger - EKF Hungerit

20.00: Vízilabda, férfi bajnokság, ZF-Eger - Tiszavirág Szeged

    

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnyij Novgorod-Unics Kazany

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Barcelona

 

Forrás: MTI