Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-12-05
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 5., csütörtök:

    Sport 1

9.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu

 

    Sport 2

16.30: Jégkorong, KHL, Dinamo Moszkva-Ak Barsz

20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Gateshead-Oxford United

 

    SportKlub

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Toulouse FC

 

    Eurosport

10.15, 11.30: Műkorcsolya, Japán GP

14.00, 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő

18.00: Labdarúgás, U17-es női Európa-bajnokság, elődöntő, Németország-Olaszország

 

    Eurosport 2

14.00, 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő

 

    Digisport 1

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Montepaschi Siena-Zielona Gora

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sampdoria-Hellas Verona 

 

    Digisport 2

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Real Madrid

 

December 6., péntek:

    M1

16.50: Labdarúgás, vb-csoportsorsolás

 

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Mezőkövesd-DVSC

 

    Sport1

1.00: Kosárlabda, NBA, Brooklyn Nets-New York Knicks

9.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu

17.45: Kézilabda, női, vb, Szerbia, Szerbia-Japán

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Celtic

 

    SportKlub

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

 

    Eurosport

10.15, 13.00: Sílövészet, vk, Ausztria

11.45, 14.45: Síugrás, vk, Lillehammer

18.15: Alpesi sí, vk, Beaver Creek, férfi szuper-óriásműlesiklás

20.15: Alpesi sí, vk, Lake Louise, női lesiklás

21.45: Lovaglás, European Masters, Párizs

23.45: Szánkó, vk, Kanada

 

    Eurosport 2

9.00, 10.15, 11.15: Műkorcsolya, Japán GP

14.00, 22.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York, elődöntő

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Bochum

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Nürnberg-Mainz

 

    Digisport 1

1.30: Amerikaifutball, NCAA, Louisville-Cincinnati

18.00: Vízilabda, férfi ob I, Szeged-Vasas

19.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Santander-Sevilla

21.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cartagen-Barcelona

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Lietuvos Rytas

 

Forrás: MTI