Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-02-11
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 11., csütörtök:

    M4 Sport

16.00: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Észtország

19.30: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Litvánia

 

    Sport 1

11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő

20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Newcastle

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen - Vardar Szkopje

21.15: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.30: Sífutás, világkupa, Stockholm, férfi és női sprint

16.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi sprint

18.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női sprint

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

 

    Eurosport 2

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Verona

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Himki Moszkva-Real Madrid

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Brose Baskets

 

    Digisport 3

16.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Celta Vigo-Sevilla

 

Február 12., péntek:

    M4 Sport

14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Litvánia

17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Észtország

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-New Orleans Pelicans

12.30 és 14.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Sävehof-Midtjylland

21.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

17.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi üldözéses verseny

19.00: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női üldözéses verseny

20.00: Síugrás, világkupa, Vikersund

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Zaglebie Lubin

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

 

    Digisport 1

10.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

21.35: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Porto

 

    Digisport 2

17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AS Roma

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Olympiakosz

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

 

Forrás: MTI