Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-03-31
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 31., csütörtök:

    M4 Sport

17.57: Női röplabda NB I, elődöntő, 2. mérkőzés: Újpesti TE-Vasas Óbuda

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 9. állomás, Cardiff

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Rosztov Don

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30 és 14.45: Kerékpár, De Panne-i háromnapos verseny, Belgium

20.00: Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Boston, női rövidprogram

 

    Eurosport 2

 8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

 

    Digisport 1

19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

21.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Himki Moszkva-Olympiakosz

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Barcelona-Brose Baskets

 

Április 1., péntek:

12.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, első szabadedzés

16.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, második szabadedzés

18.57: Röplabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Jászberényi RK - Linamar-Békéscsaba

    

    Sport 1

17.00: Cselgáncs, GP-verseny, Samsun

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

21.00: Futsal, spanyol bajnokság, Zaragoza-Peníscola RehabMedic

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

20.00: Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Boston

    

    Eurosport 2

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Zabrze-Pogon Szczecin

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfL Wolfsburg

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

13.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

14.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

15.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés 

17.45: Kézilabda, SEHA Liga, Final Four, MVM Veszprém-Meskov Breszt 

20.25: Kézilabda, SEHA Liga, Final Four, PPD Zagreb-Vardar Szkopje 

 

    Digisport 2

19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga 

 

    Digisport 3

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Real Madrid

 

Forrás: MTI