Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-03-17
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 17., csütörtök:

    M4 Sport

12.30: Műkorcsolya, junior világbajnokság, Debrecen, jégtánc, rövidprogram

17.57: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés, Fehérvár AV19-DVTK Jegesmedvék

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 7. állomás, Glasgow

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45 és 11.15: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz

14.00: Sílövészet, világkupa, Oroszország

 

    Eurosport 2

10.45: Síugrás, világkupa, Planica

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayer Leverkusen-Villarreal

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Tottenham Hotspur-Borussia Dortmund

 

    Digisport 2

15.55, 16.50 és 17.50: Motorsport, Katari Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, Moto2 és MotoGP

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Valencia-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Sevilla-FC Basel

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Lazio-Sparta Praga

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Braga-Fenerbahce 

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United - Liverpool

 

Március 18., péntek:

    M4 Sport

 2.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés

 4.00: Fedettpályás atlétikai világbajnokság, Portland

 6.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés

10.15: Műkorcsolya, junior világbajnokság, Debrecen, női műkorcsolya, rövidprogram

12.00: Labdarúgó Bajnokok Ligája, a negyeddöntő sorsolása

17.57: Női kosárlabda NB I, Uniqua Sopron-CMB CARGO UNI Győr

21.15: Fedettpályás atlétikai világbajnokság, Portland

 

    Sport 1

 1.30: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Portland TrailBlazers

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyeddöntő sorsolása

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 2.45: Fedettpályás atlétikai világbajnokság, Portland

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyeddöntő sorsolása

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a negyeddöntő sorsolása

14.15: Sílövészet, világkupa, Oroszország, férfi sprint

15.30: Síugrás, világkupa, Planica

19.15: Fedettpályás atlétikai világbajnokság, Portland

 

    Eurosport 2

12.00: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz

15.00: Kerékpár, Belgium

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Piast Gliwice

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 3.00: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a negyeddöntő sorsolása

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Rennes

22.50: Labdarúgás, argentin bajnokság, Arsenal-Gimnasia La Plata

 

    Digisport 2

15.55: Motorsport, Katari Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto2, Moto3, MotoGP

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Unicaja Málaga-Crvena Zvezda

 

Forrás: MTI