Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2017-04-20
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 20., csütörtök:

    M4 Sport

15.45: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó

17.45: Úszás, országos bajnokság, Debrecen

20.15: Röplabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, Vasas Óbuda - Linamar-Békéscsabai RSE

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Belfast

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

14.30: Kerékpár, Tour of Alps, Olaszország

15.45: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Schalke-Ajax     

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, CSZKA Moszkva-Baskonia Vitoria Gasteiz     

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Besiktas-Lyon

 

    Digisport 3

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Genk-Celta Vigo

 

    Spíler TV

 1.35: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Toronto Maple Leafs

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Manchester United-Anderlecht

 

Április 21., péntek:

    M4 Sport

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

15.45: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó

18.00: Úszás, országos bajnokság, Debrecen

20.05: Vízilabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, BVSC-Zugló - UVSE

 

    Sport 1

 1.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Indiana Pacers-Cleveland Cavaliers

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

13.15, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

11.00: Sznúker, vb, Sheffield

14.30: Kerékpár, Tour of Alps, Olaszország

15.45: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hoffenheim

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

 

    Digisport 3

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Anadolu Efes

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

15.55, 16.50, 17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

20.05, 21.00, 22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

 

Forrás: MTI