Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-05-14
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 14., csütörtök:

    Duna World

17.45: Kézilabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 15. állomás, Brighton

 

    Sport 2

13.35: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, vb, Csehország, negyeddöntő, Egyesült Államok-Svájc

19.15: Jégkorong, vb, Csehország, negyeddöntő, Svédország-Oroszország

 

    Eurosport

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 6. szakasz

17.45: Labdarúgás, női BL, PSG-Frankfurt 

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 5. szakasz

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

19.00: Vízilabda, női ob I, döntő, 2. mérkőzés, Hungerit-Szentes - UVSE-Centrál 

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, Fiorentina-Sevilla 

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, Dnyipro-Napoli

 

 

Május 15., péntek:

    Duna:

18.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Nyíregyháza Spartacus

 

    Duna World

17.45: Kosárlabda, NB I, elődöntő, Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt 

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Cleveland Cavaliers

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

17.00: Futsal, NB I, felső ág, 8. forduló, RÁBA ETO-MVFC Berettyóújfalu

 

    Eurosport:

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz

17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária

23.00: Kerékpár, Kaliforniai körverseny, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

11.45: Ausztrál Futball Liga, 7. forduló, Essendon-North Melbourne

14.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária

18.15: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Nürburgring, selejtező

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, Real Madrid-Fenerbahce

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, CSZKA Moszkva-Olympiakosz

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha

20.00: Vízilabda, E.ON férfi OB I, döntő, 2. mérkőzés, A Híd-OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép

21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

Forrás: MTI