Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-03-13
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 13., csütörtök:

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Tottenham-Benfica

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny

17.45: Kosárlabda, Eurochallenge Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Szolnoki Olaj-Tartu Rock

 

    Eurosport

9.15 és 11.15: Alpesi sí, Világkupa, Lenzerheide

14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 2. szakasz

17.00: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Harrachov

18.00: Sílövészet, Világkupa

 

    Eurosport 2

7.00 és 12.30: Sznúker, Haikou World Open, Kína

 

    Digisport 1

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Partizan Belgrade

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Basel-Salzburg

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Juventus-Fiorentina

 

    Digisport 2

16.25: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, ASC Corona Brasov-HC Nové Zámky

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Porto-Napoli

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Sevilla-Real Betis

23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

Március 14., péntek:

    Duna

14.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Tatabánya-Siófok

 

    Sport 1

0.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Houston Rockets

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Kecskemét

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Pápa

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny

16.15: Jégkorong, KHL, rájátszás

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic

 

    SportKlub

18.55: Jégkorong, EBEL, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Fehérvár-Bozen

 

    Eurosport

10.30: Alpesi sí, Világkupa, Lenzerheide

14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz

16.15: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Harrachov

 

    Eurosport 2

7.00 és 12.30: Sznúker, Haikou World Open, Kína

15.30: Sífutás, Világkupa

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke 04

 

    Digisport 1

3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, nyolcaddöntő, 2. mérkőzés, Sopron-Szpartak Moszkva

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kuban Krasznodar-Galatasaray

18.55: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés, ASC Corona Brasov-HC Nové Zámky

21.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

Forrás: MTI