Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-01-16
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 16., csütörtök:

    M1

20.05: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Norvégia

 

    Duna

20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport1

21.00: Kosárlabda, NBA, Atlanta Hawks-Brooklyn Nets

 

    Sport2

18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland

20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Dánia-Csehország

 

    SportKlub

19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Atomerőmű

 

    Eurosport

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, vk, Olaszország, női sprint

17.15: Síugrás, vk, Wisla

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

11.00: Síugrás, vk, Wisla, selejtező

12.00: Síakrobatika, vk, Val Thorens, síkrossz

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Digisport

17.00: Kosárlabda, női Európa Kupa, DVTK-Universitesi Istanbul

19.55: Labdarúgás, Király Kupa, Villarreal-Real Sociedad

21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Getafe-Barcelona

 

    Digisport 2

19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Makkabi Electra

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Kuban Krasznodar

 

Január 17., péntek:

    Duna

15.25 és 19.55: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport 1

3.30: NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Oklahoma City Thunder

17.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Horvátország-Svédország

20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Szerbia-Franciaország

 

    Sportklub

20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Saint-Etienne - LOSC Lille

    

    Eurosport:

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, világkupa, Antholz, férfi sprint

16.00: Síugrás, világkupa, Zakopane, selejtező

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

13.00: Északi összetett, világkupa, Seefeld, ugrás

13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció, műlesiklás

15.30: Északi összetett, világkupa, Seefeld, férfi kombináció, Gundersen

20.30: Műkorcsolya, Eb, Budapest, női kűr

 

    Digisport 1

19.00: Vízilabda, férfi ob I, Lactiv-VasasPlaket - Széchenyi Bank-FTC

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Laboral Kutxa

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Fenerbahe

 

Forrás: MTI