Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-10-08
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 8., csütörtök:

    M4

17.30: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Dabas, Magyarország-Szlovákia

19.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Budapest, Magyarország - Feröer-szigetek

 

    Sport 1

12.30: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió és Peking

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Dublin, Írország-Németország

 

    Sport 2

8.00 és 10.00: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió és Peking

13.35: Lósport, futam

17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Tbiliszi, Grúzia-Gibraltár

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Braga, Portugália-Dánia

 

    Eurosport

13.15: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, 1. szakasz

 

    Digisport 1

10.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking  

 

    Digisport 2

6.30-10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

 

Október 9., péntek:

    M4

9.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. szabadedzés

13.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 2. szabadedzés

17.45: Kosárlabda, női NB I, PEAC-Pécs - Vasas Akadémia

 

    Sport 1

4.00, 6.00, 10.00, 13.30: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió, Peking, negyeddöntők

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Logrono, Spanyolország-Luxemburg

 

    Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, Houston Texans-Indianapolis Colts

8.00: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió, Peking, negyeddöntő

13.35: Lóverseny, futam

17.30: Röplabda, férfi Eb, Szlovákia-Szerbia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Észtország

 

    Eurosport

14.00: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, Egyesült Arab Emirátusok, 2. szakasz

15.00 és 20.00: Sznúker, Euro Tour, Németország, 1. nap

17.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Németország-Finnország

 

    Eurosport 2

14.00 és 17.45: Sznúker, Euro Tour, Németország, 1. nap

 

    Digisport 1

1.55: Motorsport, gyorsasági vb, Japán Nagydíj, MotoGP, Moto2, Moto3, 1. szabadedzés

10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking, negyeddöntők

20.50 Rögbi, világbajnokság, Új-Zéland - Tonga 

 

    Digisport 2

6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking, negyeddöntők

19.40 Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin

 

Forrás: MTI