Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2013-11-28
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 28., csütörtök:

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, Euroliga, nők, HAT-Agro Uni Győr - Beretta Familia Schio

 

    Sport 2

18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Green Bay Packers

22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Oakland Raiders

 

    Eurosport

9.00: Curling, Eb, Stavanger

17.00: Sílövészet, világkupa, Östersund, férfi egyéni

19.00: Síugrás, világkupa, Kuusamo, selejtező

 

    Eurosport 2

9.00: Krikett

 

    Digisport 1

15.55: Labdarúgás, Európa Liga, Sahtyor Karagandi-PAOK Szaloniki

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, Genk-Dinamo Kijev

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Bordeaux-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 2

16.40: Kosárlabda, női Európa Kupa, Aluinvent-DVTK - Basket Landes

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Lyon-Betis

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Ludogorec-PSV Eindhoven

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Swansea-Valencia

 

November 29., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Vasas FC - Dunaújváros PASE

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 16. forduló, Bp. Honvéd - KTE-Phoenix Mecano

 

    Sport 2

2.30: Amerikaifutball, NFL, Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

19.45: Vízilabda, BL, nők, selejtező, ZF Eger - NGM Firenze Pallanuoto

22.00: NHL, San Jose Sharks - St. Louis Blues

    

    Sport Klub

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille - Montpellier Hérault SC

 

    Eurosport

12.15: Sífutás, világkupa, Kuusamo, Finnország, férfi és női sprint, klasszikus

14.15: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, Norvégia, férfi elődöntő

16.00: Síugrás, világkupa, Kuusamo, Finnország, HS 142

17.45: Sílövészet, cilágkupa, Östersund, Svédország, női sprint

19.00: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, USA, női lesiklás

21.30: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, Norvégia, női elődöntő

    

    Eurosport 2

9.00: Krikett

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Wolfsburg - HSV Hamburg

 

    Digisport 1

19.15: Vízilabda, férfi ob I, Racionet Honvéd - A-HÍD Szeged

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Emporio Armani Milano

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce

 

Forrás: MTI