Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2016-07-21
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 21., csütörtök:

    M4 Sport

16.15: Vízilabda, női barátságos mérkőzés, Magyarország-Ausztrália

18.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Tarpeda Zsodzina-Debreceni VSC

20.30: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Cukaricki-Videoton FC

 

    Duna World

19.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágó: Gabala-MTK Budapest

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

22.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Németország, elődöntő: Olaszország-Anglia

14.15: Kerékpár, Tour de France, 18. szakasz

18.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Németország, az 5. helyért: Németország-Hollandia

 

    Eurosport 2

16.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Németország, elődöntő: Portugália-Franciaország

19.00: Atlétika, junior világbajnokság, Lengyelország

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

    Digisport 2

17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

Július 22., péntek:

    M4 Sport

 9.40: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1. szabadedzés

13.45: Forma-1, Magyar Nagydíj, 2. szabadedzés

15.45: Autósport, GP2, Magyar Nagydíj, időmérő edzés

 

    Sport 1

15.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

 

    Sport 2

 0.00, 2.00, 4.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.15: Kerékpár, Tour de France, 18. szakasz

 

    Eurosport 2

14.45: Síugrás, nyári Grand Prix, Lengyelország

18.00: Atlétika, junior világbajnokság, Lengyelország

 

    Digisport 1

 2.00: Ökölvívás, Premier Boxing Champions

14.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Manchester United-Borussia Dortmund

18.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Balmazújváros-Palermo

21.00: Tenisz, WTA-torna, Standord

 

    Digisport 2

 4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

21.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London

 

    Digisport 3

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

Forrás: MTI